Zakładki:
#52books [2015]
#52books [2016]
#52books [2017]
#52books [2018]
#52books [2019]
Puszczam się w internetowy eter
RSS
wtorek, 21 kwietnia 2015

Dwadzieścia stopni w cieniu. Pełne parki, przeludnione skwerki, grillowanie oraz utepils*.

Mnie też słońce uderzyło do głowy i nabyłam szorty. Które, nomen omen, są krótkie. I w których najpewniej będę wstydziła się wyjść z domu. Ale w razie czego jestem gotowa do lata.

 

 

* Utepils - piwo spożywany na zewnątrz w słoneczny dzień.

 

01:41, home-made-london-fog
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Hvorfor har jeg ingen kjæreste?
Jeg kan ikke se noen god grunn.
Folk som er langt mindre sympatiske enn meg har kjærester.
Idioter har kjærester.
Jeg burde absolutt hatt en kjæreste.

(Loe, Naiv. Super)

 

Słońce o 8 rano stoi na wysokości, na którą w Polsce wdrapuje się o tej porze roku prawdopodobnie koło 11. Uderza mnie prosto w twarz. Z rozmysłem nie zasuwam żaluzji. Wolny dzień jest dzięki temu dłuższy. Jem śniadanie na balkonie, zawinięta w koc, ale z twarzą wystawioną na działanie promieni UV. Jak opalanie na nartach. Pierwsze piegi tego roku przyszły w marcu, teraz na nosie mam już spore skupisko. Jem owsiankę z czereśniami, piję kawę z kardamonem, wodzę wzrokiem po kolejnych wersach, by po chwili zorientować się, że myśli mi się rozbiegły kilka stron wcześniej. Więc cofam się i zaczynam rozdział jeszcze raz. Dlaczego nie mam dziewczyny? Nie widzę żadnego dobrego powodu. Ludzie, którzy są mniej sympatyczni ode mnie mają dziewczyny. Idioci mają dziewczyny. Z całą pewnością powinienem mieć dziewczynę.

Chaos w mieszkaniu jest przytłaczający i zdecydowanie powinien zostać wzięty pod kontrolę. Time management issues. Oraz niedobory motywacji w kwestiach codziennych. Więcej czasu w ubiegłym tygodniu poświęciłam porządkowaniu zawartości swojego komputera po reinstalacji systemu niż wprowadzaniu ładu w realu.

Jest taka zależność: skype nocą - kłopoty ze wstawaniem - trudności z koncentracją w szkole - senność w pracy - bezsilność po niej. I włączony tryb repeat all. Nie ma czasu na zadawanie pytań o sens. Poza tym pytania o sens mogą prowadzić do uświadomienia sobie jego braku. Więc wróć: nie ma odwagi do zadawania pytań o sens.

 

piątek, 03 kwietnia 2015

You have brains in your head.
You have feet in your shoes.
You can steer yourself
any direction you choose.

16:59, home-made-london-fog
Link Dodaj komentarz »